GOLD Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Özgür Karakoyun

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
476 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özgür Karakoyun
  • ADRES: Oscar Ville Ofisleri, No:26/1 Tekirdağ Merkez
  • TELEFON: 0545 919 54 13
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0545 919 54 13
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Oscar Ville Ofisleri, No:26/1 Tekirdağ Merkez

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Dr. Özgür Karakoyun Kimdir?

Özgür Karakoyun 2004 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesini bitirdi. 2010 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde uzmanlığını aldı. Asistanlık eğitimi sürecinde kol ve bacaklardaki eğriliklerkırık kaynama problemleri ve uzuv uzatma konularıyla ilgilendi. 2012 yılında Namık Kemal Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı olarak görev aldı. 2016 yılında Ortopedi ve Travmatoloji alanında Doçent Dr. ünvanı aldı. 2018 yılında Tekirdağ merkezde özel muayenehanesini açtı.Özel ilgilendiği konular arasında kırık kaynama problemleri, kemik enfeksiyonları (osteomiyelit), doğumsal veya sonradan kazanılmış kol ve bacak eğrilikleri (deformiteleri), ekstremite (kol-bacak) uzatma, estetik boy uzatma ameliyatları yer almaktadır.

Bunlara ek olarak;

diz ve kalça protezleri, bu protezlerin revizyonları ve ayak şekil bozuklukları gibi beceri gerektiren ameliyatlarla da uğraşmaktadır. PRP tedavisini, eklem içi enjeksiyonlarını ve günümüzde araştırma aşamasında olan kök hücre tedavisini eklem hastalıklarının tedavisinde uygulamaktadır.

Ulusal ve uluslararası birçok bilimsel dergide ilgilendiği hastalıklar ve bunların tedavi yöntemleri hakkında bilimsel makaleler yazmış, pek çok ülkede konuşmacı olarak kongrelere katılım sağlamıştır. Kendisi her ne kadar özel muayenehane işletse de bilimsel çalışmalarını sürdürmekte ve en güncel bilgilerle hasta tedavisine devam etmektedir. “Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği”, “AO Travma” üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.