TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
144 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: sevda
  • ADRES: Servis Merkezimiz Gaziosmanpaşa ve Kartal'dır. Tüm İlçelere Servis Hizmeti Vermekteyiz Mehmet Nesih Özmen, Defne Sk. No:5, 34173 Güngören/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 626 0747
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Firmamız beyaz eşya,kombi,klima,ve kompresör servisi olarak faliyetlerimize başladığımızdan bugüne deyin,Siz değerli müşterilerine daha hızlı güvenilir ve güleryüzlü hizmeti ilke edinmiş olup bu anlayışın sürekliliği için çalışmalarına devam etmektedir.

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Teknik servis ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Belki hiç bir teknik servisin yapmadığı kadar çok araştırma yeni gelişen teknolojileri ve bu konularda sürekli olarak yatırımlar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller şeklinde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de,işlerimizi daha özen göstererek yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve teknik ekibine kadar dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.