GOLD Efor Teknik Servis

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ YALOVA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Rüstem Paşa Mah. Şahin Sokak 14/A (Türk Telekom yanı) YALOVA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Yalova ili ve bazı ilçeleri doğalgaza 2005 Kasım ayında kavuştu.Biz Efor Teknik Viessmann yetkili servisi olarak teknik ve uygulamalı eğitimlere 2005 ovak ayında başladık.Yaklaşık olarak 14 yıldır yürüttüğümüz Viessmann Yetkili servisliğin her aşamasında müşterilerimize daha iyi himet verebilmek için yoğun çaba sarfettik. Bütün eğitimlerimizi zamanında ve başarılı bir şekilde tamamladık.Bütün bu gayretin tek amacı vardı iyi hizmet doğru teşhis yerinde müdahale yani müşteri memnuniyeti. Peki müşteri memnuniyeti nasıl olur, müşteri nasıl memnun edilir. Öncelikle bilinçli müşteri şikayetinin en çabuk ve profesyonel biçimde çözülmesini ister bu yüzden tecrübeli teknik insanlarla çalışmak ister bu doğru bir yöntemdir. Doğru olmayan yöntem ise işim hemen ve en ucuz şekilde hallolsun nasıl olursa olsun.O zaman da devreye yetkisiz ve tecrübesiz kişiler giriyor yanlış tespitler yanlış müdahalelerle sorun dahada büyüyerek ucuz olması planlanan arıza astonomik oranlara çıkıyor.Bu durumda yine kaybeden müşteri oluyor .Yetkili servisin önemi burada bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Viessmann kombi cihazınızın viessmann onaylı yetkili servisi teyidini almak için https://yetkili-servis.viessmann.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cihazlarınıza doğru müdahale doğru bakım ve doğru ücret hizmeti almak istiyorsanız Yetkili Servis Harici kimselere müdahale ettirmeyiniz.

Efor Teknik Servis Yalova ili ve Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal ilçeleri Viessmann kombi yetkili teknik servisliği görevini 2005 yılından itibaren başarılı ve özverili bir şekilde yürütmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.