TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
246 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ferhat Yıldırım
  • ADRES: çorlu salih omurtak caddesi
  • TELEFON: 0 (532) 069 3592
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Çorlu Havalandırma Tüm Trakya’da Uzman Ekipler ile Dizaynmekanik Havalandırma Hizmetinizde
Dizayn Mekanik havalandırma sistemleri olarak Çerkezköy havalandırma, Yeliköy havalandırma, Velimeşe havalandırma, Çorlu havalandırma, Kapaklı havalandırma, Tekirdağ havalandırma ve civarında havalandırma ısıtma soğutma sistemleri konusunda 18 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Zaman içinde aldığı büyük ve küçük ölçekli projeleri sorunsuz tamamlayarak müşterilerimize kaliteli sorunsuz iş teslimiyle çözüm ortağı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak gelecekte de aranan olmak başlıca gayemiz.

Havalandırma sistemlerimiz Galvaniz, Paslanmaz veya Alüminyum levha ve yüksek mukavemetli sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilebilmektedir.Üretimlerimiz tesisat ve fittings malzemeleri bilgisayara verilen ölçüler ile yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir.

Havalandırma sistemleri, dirsekler, redüksiyonlar otomatik kilit makinesi ile kapatılmaktadır. Kanal flanş bağlantıları otomatik panç makinesinde yapılıp, üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlıkları sağlanır. Koşulların değişkenliği farketmeksizin, ortamların havalandırılması kesinlikle şarttır. Ancak havalandırma; tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı sınırlı bir koruma sağlar.

Bunun için iyi bir mühendislik tasarımının yapılması gerekmektedir. Projelendirilmiş etkili bir havalandırma sistemi, temiz bir nefes alma ortamı sağlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.