TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
69 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler
  • TELEFON: 0212 502 26 92
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0212 502 26 92
  • WEB SİTESİ: https://www.kombiariza.com/
  • E-POSTA: bilgi@kombiariza.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Soğuk kış günlerindeki en büyük ihtiyaçlardan biri olan kombi son yıllarda ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu anlamda ülkenin doğusundan batısına kadar birçok yerde bu cihaz sayesinde ısınma ve sıcak su temini yapılmaktadır. Fakat kombi çok avantajlı bir cihaz olmasına rağmen kullanıcısında küçük bir isteği her daim olmaktadır. Aslında kombi cihazının bu küçük isteği tamamen sizin can ve mal güvenliğiniz için olmaktadır. Bu istek ise yıllık bakımının aksatılmadan düzenli olarak profesyonel bir yerde yapılmasıdır. Bu anlamda kombi bakım, onarım, tamir, parça değişimi birçok sorunu gideren firmamız ile sizde rahat bir nefes alacaksınız. Alanında başarılı ekibimiz sizlerin kombi cihazları için tüm bakım ve onarım işlerini profesyonel olarak yapacaktır.

Kombi Cihazlarının Bakımın Önemi

Kombi cihazları özellikle ısınmak için birçok açıdan büyük avantaj sağlıyor. Fakat bu cihazlarda bakımın önemi oldukça büyüktür. Özelikle sorun tespiti, petek temizliği ve filtre kontrolü birçok

açıdan özellikle de can güvenliği açısından büyük öne teşkil eder. Bu anlamda çok yönlü kaliteli hizmet veren ekibimiz sizlere kaliteli hizmetin de kapılarını açıyor. Alanında uzman ekibimiz bu anlamda sizlerin kombi sorun ve bakımlarına itina ile bakacaktır. Aynı zamanda firmamız Bahçelievler kombi servisi ile bozulmuş olan kombi cihazınızın parça temini ve montajı da yapılmaktadır. Kaliteli hizmeti kurumsal hizmet ile birleştiren firmamız ile sizde rahat bir nefes alacaksınız. Firmamız bünyesinde kombi bakım ve onarımının yanı sıra kombi sorun tespiti de yapılmaktadır. Birçok evde bulunan kombi cihaz tamiri veya bakımını yaparken güvenli bir şirket olmamızdan ötürü herkesin beğenisini de kazanmış bir şekilde hizmet sunuyoruz. Yapılan her çalışma garanti kapsamı içerisinde müşterilerimize sunulur. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda alanında uzman firmalardan destek almanız yararınıza olacaktır. Firmamız geniş hizmet ağı ile size yardımcı olmakta ve bu işlemi de yasal çerçeve içerisinde sunmaktadır. Aklınızdaki tüm sorular için kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturduktan sonra ilgili personel hızlı bir şekilde adresinize gelerek size yardımcı olur. Gerekli incelemeleri yapar ve kombinin arızasını belirler.

Kombi Arızalarının Sebepleri

Kombi arızaları kullanıcı kaynaklı olduğu gibi kombinin kendinden de kaynaklanabilmektedir. Su basıncının düşmesi veya diğer arızalar da kesinlikle kendiniz müdahale etmemelisiniz. İlgili arızanın büyümesine neden olabilir bu da maddi açıdan sizi olumuz olarak etkileyebilir. Kombilerden sağlıklı bir şekilde yararlanılmak isteniyor ise mutlaka bakımlarına özen gösterilmelidir. Bu sayede soğuk kış aylarında rahat edebilirsiniz. Bunun için kurumsal olarak hizmet seçeneklerimizden yararlanabilir ve bu sayede rahat edebilirsiniz. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Her hizmet memnuniyetinizi amaçlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.