TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
177 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: sevda
  • ADRES: Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 64 A Kartal / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 444 6279
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Özdemir Teknik Servis, su tesisatı ile başlayıp kalorifer tesisatı ile devam ettiği sektör deneyimine 1992’de İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte doğalgaz tesisatını da eklemiş; sonrasında ise kombi teknik servisi olarak yola devam edilmiştir. Özdemir Teknik Servis, olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve ilçelerine de çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Özdemir Teknik Servis; deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir. Güvenliğiniz için kombinizi deneyimli, Özdemir Teknik Servis, teknisyenlerine teslim edin. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

İstanbul, Gebze, Kocaeli bölgelerinde, 15 yılı aşkın kurumsal hizmet kalitesi ile müşterilerimize kombi servisi ve klima servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi, kombi tamiri, kombi onarımı, kombi bakımı ile klima servisi, klima tamiri, klima onarımı, klima bakımı, klima montajı, hizmetlerini 7/24 Gezici mobil servislerimiz ile sağlamaktayız.

Kombi servisi hizmetlerimiz;
Ataşehir kombi servisi, Beykoz kombi servisi, Çekmeköy kombi servisi, Kadıköy kombi servisi, Kartal kombi servisi, Maltepe kombi servisi, Pendik kombi servisi, Sancaktepe kombi servisi, Sultanbeyli kombi servisi, Tuzla kombi servisi, Ümraniye kombi servisi, Üsküdar kombi servisi, Gebze kombi servisi, Darıca kombi servisi, Çayırova kombi servisi, Kombi kart tamiri ve Kombi anakart tamiri.

Klima servisi hizmetlerimiz;
Ataşehir klima servisi, Beykoz klima servisi, Çekmeköy klima servisi, Kadıköy klima servisi, Kartal klima servisi, Maltepe klima servisi, Pendik klima servisi, Sancaktepe klima servisi, Sultanbeyli klima servisi, Tuzla klima servisi, Ümraniye klima servisi, Üsküdar klima servisi, Gebze klima servisi, Darıca klima servisi, Çayırova klima servisi.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.