GOLD NUR MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ KOMBİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
64 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nur Mühendislik
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: +905373815406
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: +905373815406
  • WEB SİTESİ: https://www.nurmuhendislik.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TEKİRDAĞ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Nur Mühendislik olarak doğalgaz alanında engin tecrübeler ve kaliteli hizmet anlayışıyla 2018 yılından beridir hizmet vermeye devam etmekteyiz. 2018 yılında kurulan şirketimiz hizmet anlayışında hep ilk günkü gibi bir anlayışa sahip olmuş ve bu hizmet anlayışı sayesinde müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamaya özen göstermiştir. Gerek ekibimizin tecrübe ve disiplinli çalışma tutumları, gerekse müşterinin istekleri doğrultusunda profesyonel bir iş süreci oluşturarak hizmet vermekteyiz.

Nur Mühendislik – Doğalgaz

Doğalgaz mühendisliği çok ciddi ve hayati önem taşıyan bir meslektir. Mühendislerimiz bu ciddiyette projeler hazırlayarak, bu projeleri en uygun şekilde hayata geçirmeyi hedeflemektedirler. Doğalgaz tesisatı işlemlerini hizmet anlayışımız gereğince kaynaklı olarak yapmaktayız. Deprem esnasında gevşeyen veya aşınan dişli boruların kaçak oluşturma riskine karşı ek kaynaklama işlemi yaparak önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Doğalgaz tesisatı doğru ve konuma uygun bir biçimde yapılmazsa kısa veya uzun vadede ek uğraşlara neden olmaktadır. Mühendislerimiz tesisat projesini hazırlarken, olası tadilat durumlarını daha kolay ve az maliyetli bir duruma getirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede ileride oluşabilecek veya gerekebilecek tadilat durumlarını daha az maliyetli hale getirmektedir.

 

Doğalgaz tesisatı profesyonel, işinde uzman mühendisler ve ekiple yapılmalıdır. En ufak bir gözden kaçan detay bile çok kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Eğer planlamada ve kurulum aşamasında gözden kaçan detaylar olursa bu kısa veya uzun vadede çok ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden doğalgaz işinizi Nur Mühendislik aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Kaçak ve arıza sorunlarının önüne geçebilmek için mühendislerimiz evinizin veya işyerinizin konumunu detaylıca değerlendirdikten sonra proje hazırlama aşamasına geçmektedirler. Özenle hazırlanan projeler alanında eğitim görmüş ve profesyonel olarak yapan ekip aracılığıyla titizlikle işleme alınmaktadır. Olası kaçak durumlarını önlemek amacıyla daha hassas bir çalışma prensibi ile kurulum yapılmaktadır.

Petek ve Kombi Satışları

Nur mühendislik kalite standartları açısından en kaliteli petek ve kombi satış hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra montaj işlemlerini de profesyonel bir ekip ile sürdürmektedir. Projelere harfiyen uyan ve olası problemli durumlarda çözüm üretebilen ekibimiz sayesinde sorunsuz bir montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kombi ve petekler konuma göre uygun ayarlanmalıdır. Nur mühendislik olarak evinizin veya işyerinizin en verimli ısı sağlayabilmesi ve ekonomik olması için dikkat etmektedir. Doğru konumlanmış kombi ve petekler sayesinde hem ısı konusunda hem de ekonomi açısından tasarruf sağlamış olursunuz.

Ekiplerimiz bütün kombi ve petek markalarını kusursuz şekilde montajını yapmaktadır. Her çeşit ve modeli profesyonel şekilde bilen ve kombi markalarına göre işlevsellik durumunu göz önünde bulunduran bir ekibe sahibiz. Bu sayede farklı markada ve farklı işlevsel görevi gören kombi ve petekler için farklı montaj aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Şirket

Nur Mühendislik Faruk Çakan, Hüsniye Çakan ve Hasan Çakan ortaklığında kurulmuş ve profesyonelce hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimizin sahip olduğu vizyonun gerekliliği olarak doğalgaz işlerinde kaliteli ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir yapıya sahip olmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulunduran şirketimiz, her zaman bu vizyonda hizmet vermeye devam edecektir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.