TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
85 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ EDİRNE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Büyük Cami Mah. Bakırcılar Cad. No:15 Keşan / Edirne

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Naturel Isı Gaz

Naturel Isı Gaz Sistemleri, 2016 yılında kurulmuştur. İklimlendirme ve su basınçlandırma sektörünün önde gelen markası Alarko Carrier’ın Yetkili Bayisi olarak Edirne / Keşan ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.

30 yıldır Keşan, Uzunköprü, Havsa ve Gelibolu’da hizmet veren Makina Mühendisi Yaşar Şahinbaş ile birlikte çalışan Naturel Isı Gaz Sistemleri sizleri Alarko Carrier kalitesiyle tanışmaya davet eder. Doğal gaz tesisatı, kombi, klima, VRF sistemleri, ısı pompası, mekanik tesisat proje ve uygulamaları ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Alarko Carrier, yüksek sorumluluk bilinciyle yaptığı çalışmalarla kazandığı saygın ve güvenilir marka değerini korumak için uluslararası standartlara uygun, enerji verimliliği yüksek, çevre ve kullanıcı dostu ürünleri pazara sunmayı hedeflemiştir. Tüm Türkiye’ye yayılmış profesyonel bayileri aracılığı ile tüketicileri en doğru ürün seçimini yapması için yönlendirmektedir.

Naturel Isı Gaz, geçmişten günümüze kalitesi ve profesyonelliği ile günlük hayatı daha kolay hale getirmeye devam eden Alarko Carrier’ın ürün gruplarına Edirne ilinde iyi satış hizmeti sunan bayi olma vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetinizin daimi olmasını sağlayıp, yenilikleri size en kısa sürede ulaştırmaktır.

Sizleri tanımak, ihtiyaçlarınızı anlamak, en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı olmak için yeni ürünlerimizi sergilediğimiz mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.