TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
306 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İstanbul Genel
  • TELEFON: 02123479687
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Halil Elektrik olarak hızla gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak, son teknolojik ürünleri kullanarak ekonomik, verimli ve işletmeye uygun projeler üretmek çalışmalarımızda temel prensibimizdir.
Tüm projelerimizde çalışmalarımızı mesleki yönden donanımlı ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz.
Hedefimiz; ekibimizin ve alt yapımızın gücünü devamlı artırmak, donanımlı, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Sıra dışı ve akılcı çözümlerinin yanı sıra en uygun fiyat avantajıyla müşterilerinin memnuniyetini en ön planda tutan firmamız kaliteli ve güler yüzlü personeliyle sektöre öncü olamaya devam edecektir.
İstanbul’da ELEKTRİK, TESİSAT, TADİLAT, KAMERA, DİAFON faaliyetlerine başlayan İstanbul Halil Elektrik KAMERA, DATA, TESİSAT, ARIZA, PROJE İŞLERİNDE sizlere güvenilir garantili hizmet vermekten gurur duyar.
Sizlere proje teklif arıza işlerinde yardımcı olmak isteriz MÜŞTERİLERİMİZİN ÇAĞIRDIĞI HER YER BİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINDIR.
Halil Elektrik Olarak önceliğimiz bizi tercih eden bütün müşterilerimize en kısa zamanda en hızlı servisi vermektir.Firma olarak Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa ve Beyoğlu ilçelerine en kısa süre içinde elektrikçi hizmetini 7/24 sağlamaktayız.
Ayrıca hangi ilçelere servis hizmeti verdiğimizi ve referanslarımızı servis alanları kısmından bakabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.