TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
360 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik İş Merkezi 1 Kat 4 Beylikdüzü-İstanbul/Türkiye
  • TELEFON: +90 552 948 73 10
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Beylikdüzü Elektrikçi

Beylikdüzü Elektrikçi: Beylikdüzünde yer alan 5M Migros un sol yanında yer alan  Keleşoğlu plazanın yanındaki Beylikdüzü OSB (Organiza Sanayisitesi Sitesi Bölgesi) nin Birik Sanayi sitesi Birlik 1  İş merkezi Kat 4  te yer alan işletmemiz 2000 yılından bu yana sizlere hizmet vermeye devam ediyor

Beylikdüzünde elektrikçi olarak Elektrik alanında yıllardır hizmet veren Beylikdüzü Elektrikçi firması siz müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için 7/24 Acil Uzman Elektrikçi lerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzünde Tecrübeli ve uzman elektrikçi ekibimiz ile karşılaştığınız elektrik sorunlarınızı hemen gideriyoruz. Ofisinizin bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde şirketimizi dilediğiniz an arayıp elektrik teknisyeni talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır elektrik sektöründe aktif olarak hizmet sunan firmamız müşterilerimize sigorta değişimi gibi hizmetler sunuyor. Her biri işinin uzmanı çalışanlarımız yaşadığınız arızalarda 7gün 24saat sizlerin yanınızda. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi için Firmamızı araya bilir Web Sitemizden Teknik destek biriminden Testek talebi gönderebileceğiniz gibi Whatsaap tanda yazarak bizlere hertürlü iletişim ve etkileşim alanlarından bizlere ulaşmanız veArızayı sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinde uzman elektrikçi lerimiz siz müşterilerimize elektrik hizmeti konusunda daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

Beylikdüzü Elektirikçi Sektördeki en gelişmiş elektrikçi firmalarından biri olan www.Beylikduzuelektrikci.net uzun bir geçmişe sahip Profesyonel bir  Elektrikçi firması dır. Semtinizde veya mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız ? Firmamız hizmetinizde. Sizlere Acil uzman elektrikçi gönderebilcek kadar kapsamlı çalışan ekibimiz ile elektrik problemleri ne anında müdahale ederek sorunlarınızı gideririz.

Beylikdüzünde elektrikçi denildiğinde Beylikdüzü elektrikçileri’nin ilklerinden olan firmamız Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz düsturuyla hareket ederek hizmet vermeye ve yapmış olduğu işleri kendisine referans olacak nitelikte yapıp teslim ve tesllümünü gerçekleştirerek yapılan her işi kendisinin birer reklamı  olara gördüğünden dolayı yapılan işin bedelininharicinde ekstra emek ve özveriyle işini yapmanın karşılığınıda işini yapmış olduğumuz müşterinin tavsiye ve önerileri ile daha farklı müşterilere ulaşarak bu emeğin ve öz verili çalışmanın bedelinide reklama harcayacağımız bedelden çok daha azıyla çokdaha farklı ve ne istediğini bilen müşterilere ulaşmanın bereketini yaşıyoruz.

Beylikdüzü elektrikçi, beylikdüzünde elektrikçiler ve beylikdüzü elektrik mühendisi gibi ihtiyaca yönelik aramalarda siz değerli müşterilerimizin 0 dan anahtar teslimi elektrik proje ve uygulamalarının yanında  her türlü elektrik arıca tamir ve bakımları konusunda da en kısa sürede sizlere ulaşıp sıkıntı ve sorunlara çözüm olmaya gayret gösteriyoruz.

Beylikdüzü elektrikçisi olarak basşta  beylikdüzü merkez mahallsi olan barış mahallesi, beykent, beylikdüzü, yakuplu, kavaklı, gürpınar, büyükçekmece, esenyurt, mimarsinan, mimaroba, çatalca, kıraç, avcılar, esenkent, bahçeşehir, çatalca gibi ortalaması 15 km yarı çapında bulunan bölgelerede mobil olarak hizmet vermekteyiz.

ayrıca istanbul ve istanbulda elektrikçi olarak ihtiyaç duyulan her noktaya da hizmet vermekteyiz

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.