TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
113 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Hürriyet Mahallesi 270.sok No:38/A GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL
  • TELEFON: 0543 391 50 65
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Hizmet kapsamımız ve Avantajlarımız

ARIZA.ISTANBUL müşterilerimizin, konutlarında ihtiyaç duyabileceği uzman elektrikçi, dekorasyon ve renevasyon yenileme işlerine ait hizmetlerin tümünü, konusunda uzman elektrikçi kadroları ile sağlayabilmektedir.

Müşterilerimizin, ihtiyacı olan bütün elektrik hizmetleri, en kolay ve güvenilir biçimde sağlamakla birlikte, tüm hizmet ve ürünlerimizde, maliyetlerin şeffaf ve işe başlamadan önce müşterilerimiz tarafından bilinmesini ve onaylanmasını sağlıyoruz.

.Sorunların çözümü için geleneksel ürün ve yöntemleri kullanmak yerine, çağdaş ve günümüz teknolojilerine uygun metodlar ile müşterilerimize garantili şekilde hizmet almasını sağlıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetlerde, işin kapsamının küçük veya büyük olmasından bağımsız olarak, bizlerden talep ettikleri tüm elektrik bakım onarım,elektrik tadilat hizmetleri için %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek temel ilkemizdir. Hizmetlerimize ve ürünlerimize ait tam garanti veriyoruz.

Ekibimiz konusunda Hizmet verdiğimiz: Evler,işyerleri,apartmanlar,hastaneler,işyerleri,apartmanlarsiteler.okullaralış veriş merkezleri,konfeksiyon üretim tesisleri,bankalar,resmi kurumlar,endüstriyel tesisler v.b. bir çok alanda uzman elektrikçi kadrosu ile 7/24 Elektrik Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.İstanbulul semtinin her sokağına hizmet götüren ARIZA.ISTANBUL olarak istanbul elektrikçi ihtiyacını uzman elektrikçi servis kadromuz ,ile mevcut arızayı en hızlı biçimde tespit ederek çözüme kavuşturmaktır.

Uzman, iyi eğitimli, genç, yetenekli ve güvenilir kendi teknik kadrolarımız ile birlikte çalışıyoruz. elektrik’te uzmanlık gerektiren sorunların çözümü için, ARIZA.ISTANBUL garantisi ile, müşterilerimize acil elektrikçi konusunda deneyimli destek uzman ekipler ile en iyi hizmeti uygun maliyetler ile şeffaf güvenilir bir biçimde sağlamak temel ilkemizdir.

 

7/24 Elektrik Hizmeti İstanbul’un Her

Noktasında Bulunan Ekibimiz İle En Kısa Sürede

Adresinizdeyiz 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.